Grup Hepsi 1

Widget by Blogger Buster

Hepsi 1 39.Bölüm Özeti.

Barış’la İpek’i öpüşmek üzereyken gören Eren, çok sinirlenir. İpek ise, Eren’le yaptığı duygusal konuşmadan sonra, bir not bırakarak gitmeyi tercih eder. Barış’a çok sinirlenen Eren, Cemre’yle birlikte, ders vermek amacıyla Barış ve Emre’ye küçük bir oyun oynamaya karar verirler!


Erol Hoca, öldüğünü sandığı eski aşkı Elif’le karşılaştıktan sonra acaip değişir. Tıpkı gençliğinde olduğu gibi deli dolu ve hayattan zevk alan bir adam haline gelir. Bu durum başta Füsun ve Bayan Berbatov olmak üzere akademideki birçok kişiyi etkilemeye başlar.


Korkut’un annesi, Yasemin’i yemeğe davet eder. Panik olan Yasemin, yemeğe gitmek istemez. Hatta yemek yaklaştıkça korkuları, kabusa dönüşmeye başlar. Ancak herşeye rağmen kaderinden kaçamayacaktır!

Bir arkadaşlarının babasının acil kana ihtiyacı olması nedeniyle Cemre, adamla kan grubu uyuşan Gülçin’i ikna etmeye çalışır. Kan vermekten korkan Gülçin heyecanlanınca Mert’in sevgilisi olduğunu unutur. Unutkanlık sorunu gittikçe ciddileşen Gülçin, hastanede kan verdikten sonra, arkadaşlarının babasıyla konuşur. Adam Gülçin’e saklaması için bir CD verir. Gülçin ise daha hastaneden çıkmadan CD’yle ilgili herşeyi unutmuştur!


Mert Gülçin’e sevgili olduklarını nasıl hatırlatabileceğini düşünürken Korkut, en iyi çözümün besteleri olduğunu söyler. Mert büyük umutlarla herkesi karaoke bara götürür. Ancak Cemre ve Eren’in, Emre ve Barış’a karşı sürdürdükleri küçük oyunları da devreye girince, çocuklar başlarını belaya sokmadan duramazlar. Güzel başlayan gece, kızlara asılan bir kaç çocuk yüzünden kavgayla sonuçlanır! Döndüklerinde Gülçin, ne olduğunu hatırlayamadığı CD’yi, Mert’in karaoke bara giderken hazırladığı CD’lerle birlikte Mert’in evine bırakır!


Kızlar, ertesi gün kaza geçirdiğini sandıkları arkadaşlarının, babasının vurulduğunu öğrenir. Endişelenen kızlar, Komiser Kemal’i ararlar
Akademide kan bağışı kampanyası başlatan kızlar, kan vermekten korkan çocukları ikna etmeye çalışır.. Bora’nın, içinde ne olduğunu kimseye söylemediği çantasını Gülçin’e emanet etmesi, kızların peşinde olan adamların dikkati çeker.


Adamların çantanın peşine düşmesiyle, kan bağışı kampanyası, birden heyecanlı bir kovalamacaya dönüşür. Kovalamacanın sonunda Bora’nın çantasıyla kaçan adamlar, çantada aradıklarını bulamazlar ve bunun üzerine kızların evine gelirler!

CD’nin kızlarda olduğunu düşünen adamlar, istediklerini almadan gitmemeye kararlıdır. Ne yazık ki kızların adamların istediği CD hakkında en ufak bir fikirleri bile yoktur!..


8 yorum:

balımm dedi ki...

ayy bu bölüm çok güzeldi yaa aksiyon doluydu resmenn :)

yoshym 16 dedi ki...

evet aksiyon dolu bir bölümdü valla

busraa dedi ki...

evet sanki hepsi 1 değil bi aksiyon filmi hee neyse yaa bu yaşta aksiyon neyimizee

gülçin_busra dedi ki...

evet haklısın walla ama konu bu onunlla ilgili yorum yapıcazzz ?

Melike dedi ki...

kızlar illa bu konu yorumu seçtiğiniz için bu konuda bahsetmeye gerek yok burası ayrıca bi forum daa yanii

gülüm cemrem dedi ki...

tamam canım

gülçin_busra dedi ki...

ya gülçinin hastalı gittikçe ilerliyo herleyi unutyo yaa unutkan gülçin hatırla şunları yaaa :)

yoshym16 dedi ki...

selam kızlarrr

Yorum Gönder

Grup Hepsi 1 Hakkında Hersey